Barber shop vznikl s myšlenkou vytvořit něco nového, odlišného a přirozeného.
Naším záměrem je vytvořit, příjemnou a přirozenou atmosféru.
Péče u nás je přirozená až atypická, zároveň profesionální až relaxační.
Alternativ je místo, kde můžeš vypnout, popovídat si, užít si Relax, a hlavně být sám sebou. Dbáme na profesionalitě střihu a úpravy /změny vousů, rádi poradíme a společně vytvoříme vizi vašeho
stylu. Na nic si nehrajeme, přátelský přístup a tvoření srdcem.

„ Dílo které člověk vytváří, vychází z jeho představ.
Vše, co si dokážeme představit je skutečné, tvoření je život „

Anet (barber)

Zakladatelka Alternativ barber shop.
Po letech zkušeností se rozhodla založit svůj barber shop aby mohla svojí vizi realizovat. Anet má kreativního ducha, který je precizní a kvalitní, stříhá všechny typy vlasů, ráda maluje intuitivní energetické obrazy, které můžeš vidět v barber shopu. Neustále se v barberingu zdokonaluje, chodí na různá školení či workshopy. Účesy tvoří do detailu, když si nebudeš vědět rady, ráda ti poradí a společně vytvoříte vizi tvého stylu.

Anet se můžeš svěřit s čímkoliv, ráda s tebou pokecá o životě a budeš se cítit sám sebou, umí skvěle naslouchat, po návštěvě budete odcházet nabití pozitivní energií.

Přírodní prémiová kosmetika

Prostor je v přírodním duchu, používáme přírodní esenciální oleje značky BEWIT.
Esenciální oleje používáme momentálně k zpříjemnění atmosféry, do budoucna se plánují speciální masáže hlavy, spojené s aromaterapií.
Aromaterapie je přírodní terapeutická metoda, která cíleně využívá léčebných účinků vonných éterických olejů pro udržení nebo zlepšení zdraví.

Používáme čistě přírodní kosmetiku, bez přidání umělých složek, recyklovatelné obaly, a značky nejsou testované na zvířatech.